Zaproś wszystkich znajomych na wydarzenie na Facebooku!


Wydaje Ci się, że wysłanie zaproszenia do znajomych na Facebooku to przysłowiowa bułka z masłem? Chyba nie próbowałeś robić tego na większą skalę. W profilu można mieć przecież tysiące znajomych. Chcąc zaprosić ich na określone wydarzenia, zaproszenie należy wysłać do każdego użytkownika indywidualnie. Facebook nie ma opcji zapraszania wszystkich jednorazowo. Można jednak wykorzystać inne rozwiązania.

Skorzystaj z wtyczki w przeglądarce Chrome
Jeżeli używasz przeglądarki Chrome możesz skorzystać z jednej z wtyczek. Jest to prosta aplikacja, która po pobraniu, zapisuje się w przeglądarce. Musisz ją zainstalować, a następnie wrócić na stronę danego wydarzenia na Facebooku. Klikasz „zaproś” i w polu wybierz znajomych zaznaczasz opcję „wszyscy znajomi”. Teraz należy przesunąć listę do samego końca. W pasku wyszukiwarki Chrome znajdujesz ikonkę aplikacji, która po kliknięciu powinna zacząć zaznaczać wszystkich Twoich znajomych. I gotowe!

Użyj aktualnego kodu
Musisz zacząć od wyszukania najnowszego kodu. Facebook walczy z tego typu praktykami, więc kody co jakiś czas znikają i pojawiają się nowe. Działają w przeglądarkach Chrome i Firefox. Technika korzystania zawsze wygląda podobnie. Pierwszym krokiem jest wejście na stronę wydarzenia. Następnie musisz kliknąć przycisk „zaproś” i w polu „wybierz znajomych” przewinąć listę do końca. Teraz pora na wywołanie konsoli programisty. W przeglądarce Chrome wystarczy użyć skrótu klawiszowego CTRL+SHIFT+J. w przeglądarce Firefox zadziała skrót CTRL+SHIFT+K. Następnie wpisujesz stosowny kod i zatwierdzasz go ENTEREM. Niestety w ten sposób możesz zaprosić jednorazowo 50 osób. Więc czynność tę trzeba powtarzać wielokrotnie.

Dlaczego warto korzystać z opcji wydarzenia na Facebooku?
Wydarzenia są nieodłączną częścią Facebooka. Służą do umawiania się na imprezy w gronie znajomych, pozwalają na udział w większych, masowych wydarzeniach. Są również wykorzystywane przez rozmaite marki do wsparcia działań marketingowych. Założenie wydarzenia jest niezwykle proste. W jego opisie można natomiast zamieścić wszystkie najważniejsze informacje. Największą zaletą tej opcji jest możliwość komunikacji miedzy gośćmi zaproszonymi na wydarzenie. Co istotne, na utworzone przez siebie wydarzenie można zapraszać nie tylko własnych znajomych. Członkowie wydarzenia mogą zapraszać swoich znajomych, więc liczba uczestników może się nieustannie powiększać. Strona wydarzenie pozwoli Ci obserwować nie tylko ile osób zostało zaproszonych na wydarzenie. Dowiesz się ilu użytkowników Facebooka przyjęło zaproszenie, odrzuciło je, albo jest nim zainteresowanych.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powiązane posty

Tinder. Randki w sieci.Tinder. Randki w sieci.

Tinder to niezwykła aplikacja, która służy do nawiązywania znajomości. Powstała w Stanach Zjednoczonych, ale obecnie posiada już 24 wersje językowe. Twórcy programu mogą pochwalić się ponad 10 milionami użytkowników wykazujących